facebook1 tviter google+                                            tel3 +370 687 14458                  email3 info@eva-apskaita.lt             

 Modulio pavadinimas Kaina vietai
 Pagrindinis modulis- pirkimai, pardavimai, perkėlimai, sandėliai, prekes, klientai, mokėjimai, Kasa , bankas, SF išrašymas, KPO, KIO  200Eur
 Gamyba- prekių nurašymas pagal kalkuliacinę kortelę, savikainos paskaičiavimas +50Eur
 Auto servisas, IT servisas, Montavimo paskyros +50Eur
 Buhalterija - didžioji knyga, sąskaitų planas, balansas, Ilgalaikis turtas (IT) +50Eur
 POS -kompiuterinio kasos terminalo (aparato) valdymas. +50Eur
Sekančių darbo vietų kainodara:
  -antros darbo vietos kaina 80proc.
  -trečios darbo vietos kaina 60proc.
  -ketvirtos ir visų sekančių darbo vietų kaina 50proc.
* esant akcijai, nuolaidos nesisumuoja
 
Įsigijus programą ir sumokėjus įsigyjimo mokestį, dirbkite be abonentinio mokesčio. Už sumokėtą vienkartinę įsigyjimo sumą Jūs gaunate programos aktyvacijos kodus nerybotam laikui programos naudojimui, tap pat gaunate ~3 mėn. nemokamas konsultacijas ir mokymus kaip pradėti ir kaip dirbti su programa (telefonu, e-mailu, prisijungus per TeamViewer'į). Trijų mėnesių pilnai pakanka, kad įsisavintumėte ir išmoktumete dirbti su programa. Jeigu vėliau bus reikalingas programos aptarnavimas t.y. betarpiškos konsultacijos, mokymai, duomenų analizė, duomenų priežiūra, serverio priežiūra, tokia paslauga kainuoja -25€/mėn. (minimalus laikotarpis 6 mėnesiai)
 
Uz vienkartini įsisgyjimo mokstį galėsite nemokamai atsisiųsti visas naujausias programos versijas, neribotą laiką. 
 
Jei ateityje sugalvojate, kad Jums reikia suprogramuoti kažkokį papildomą funcionalumą, ar kokią papildomą ataskaitą, tuomet tariamės dėl papildomo apmokėjimo ir mokate už tiek, kiek užsakote papildomo darbo. Papildomos programavimo paslaugos kaina: 25-30Eur/1val. (PVZ: programoje pridėti naują SF spausdinimo formą, pagal Jūsų pageidavimą, kaina ~30Eurai)

IP address= 3.236.83.14
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
StatCounter - Free Web Tracker and Counter

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.