facebook1 tviter google+                                            tel3 +370 687 14458                  email3 info@eva-apskaita.lt             

Naudonant naujesnį ODBC 17 prisijungimą prie MSSQL serverio, programos greitis padidėja iki 10proc.

Veiksmai kaip naudoti ODBC 17:

1. Iš rubrikos "Atsisiųsti" atsisiųskite ir susiinstaliuokite ODBC 17 ( Download Microsoft ODBC Driver 17 for SQL Server (x64))

2. C:\eva\ direktorijoje atidarykite redagavimui failą: eva.ini  ir failo pradžioje pridėkite sekančias dvi eilutes: 

[ODBC]
driver=ODBC Driver 17 for SQL Server

1. Pirmas veiksmas- užsikrauti web inbox.lt pašto programą ir aktyvuoti naują slatažodi kurį reikės naudoti EVOS programoje.

Atsidariusiame web inbox.lt lange spaudžiame:

   1.1 Nustatymai

   1.2 Outlook, el.pašto programos

   1.3 Aktyvuoti

inbox1

 

2. Antras veiksmas- atsidaro naujas langas ir viršuje matome naują slatažodį, jį nusikopijuojame (užsirašome)

inbox2

3. Trečias veiksmas. EVOS programoje suvedame visus inbox.lt pašto serverio duomenis. 

Einame: Registrai->Filialai->Naujas(Taisyti)

Kur vartotoja- nurodote savo el.pašto adresą.

Kur slatažodis- įkopijuojate(įrašote) tą, kurį gavote atliekant antrą veiksmą (t.y. slatažodis ne tas kurį naudojate jungiantis į web inbox.lt paštą)

Visą kita: SMTP adresas, SMTP portas, SSL- taip kaip parodyta paveiksliuke

inbox3a

 

Duomenų rodymo lentelėje padaryta galime keisti stulpelių eiliškumo išdėstymą, keisti stulpelių dydį, paslėpti stulpelį. Ant stulpelio reikia paspausti dešinį pelės klavišą- atsiranda meniu.

Naujienos lentele1

Kur: paspaudus „Slėpti stulpelį“ yra neberodomas pasirinktas stulpelis. Atstatyti rodyma, galima pasirinkus „Rodyti stulpelius“.

Vartotojui, susikonfigūravus visos lenteles rodymą, reikia paspausti „Išsaugoto lentelės nustatymus“, tuomet visi lentelės nustatymai atsimenami.

Padaryta galimybė, kad parduodant prekes galima skirtingoms prekių grupėms taikyti skirtingas nuolaidas. Sukuriamas pardavimo kainynas (Rekvizitai->Pardavimo kainynai), jame įdedamos prekių grupės ir prie kiekvienos grupės galima nurodyti nuolaidos procentą.

 naujiena kainynaip1

 

Tuomet tokį sukurtą kainyną galima priskirti kiekvienam klientui, jo kortelėje.

naujiena kainynaip2

Ir pardavimo metu bus automatiškai parinktas atitinkamas kainynas ir prekėms bus taikomos atitinkamos nuolaidos pagal kainyne nurodytas prekių grupe.

naujiena kainynaip3

Su nauja versija patobulintas failas backup_eva.exe, pridėta galimybe kopijas dėti ne tik lokaliai, bet ir į FTP serverį. Reikia Eva.ini faile, skiltyje [KOPIJAVIMAS] apsirasyti FTP prisijungimo duomenis, čia pateikiamas pavyzdys kaip apsirašyti kintamuosius 

image 2020 12 02 162152

Kur:     ftp_adresas- nurodomas ftp serverio adresas

            ftp_vartotojas- nurodomas ftp prisijungimo vartotojas

            ftp_slaptazodis- nurodomas ftp prisijungimo slaptažodis

            ftp_direktorija- jei serveryje sukurta atskira kopiju direktorija, tuomet ją ir reikia nurodyti, jei direktorjia nebus nurodyta, tada kopijas pades i šakninę FTP direktoriją.

 

Dar karta primenama, kad kopijos yra daromos tik serveriniame kompiuteryje!!!

 

 

Yra galimybė, kad automatiškai būtų siunčiami el.laiškai klientams, apie jų skolas. Kaip vyksta toks siuntimas ir kaip viską susikonfigūruoti, skaitykite pridedama instrukciją.

 

Pasikeitė FTP serverio prisijungimo duomenys, tad Jums reikia atsinaujinti update_eva.exe failą. 

Paspauskite šią nuorodą: atisiųsti update_eva.exe  ir šį failą įsirašykite i C:\EVA\  katalogą

 

Norint padaryti „greitą“ pardavimą, dabar nebūtinai reikalinga sukurti prekės kortelę ir dar užpajamuoti likutį. Darant pardavimą, tiesiog ranka įrašomas prekės pavadinimas, kur automatiškai yra sukuriama tokia prekės kortelė ir tokia prekė parduodama į minusinį likutį. Kur vėliau galima padaryti tos prekės pajamavimą (pajamavimą būtina daryti tą pačia data arba ankstesne) ir minusinis likutis susitvarko.

IP address= 3.238.116.201
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
StatCounter - Free Web Tracker and Counter

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.