facebook1 tviter google+                                            tel3 +370 687 14458                  email3 info@eva-apskaita.lt             

Norint prekę parduoti kaip vienetinę prekę-  pvz brokas ar besibaigiančią galioti prekę, tam kad nereikėtų perkainoti viso likučio, galima sukurti akciją "su barkodu" ir tada tai vienetinei prekei atspausdinti atskirą lipduką su barkodu, kur skanuojant naują barkodą bus suteikta konkreti nuolaida konkrečiai prekei ir konkrečiam prekių skačiui.

Einame į akcijų langą (Atsargos->Akcijos) ir ten reikia sukurti naują akciją, spaudžiant mygtuką "Naujas". Akcijos įvedimo lange nurodome pavadinima, datų intervalas, jei reikia pasirenkame sandėlį, spalvą ir pažymime varnelę "Akcija su nuolaidos barkodu"

akc iv1

Į akciją pridedame norimas prekių korteles, nurodome "kiekis" t.y. kiek lipdukų bus atspausdintą kiekvienai prekei tiek ju galėsime panaudoti ir tiek galėsime parduoti vienetinių prekiu su atitinkamu barkodu ir atitinkamai nurodyta kaina. Dešnėje lango pusėje kiekvienai prekei spaudžiame mygtuką, kad sugeneruotų barkodą kiekvienai eilutei. Pažymime varnelę "Sp"- tai reiškia šiai prekei bus spausdinami lipdukai.

Jeigu norite pardavinėti sveriamą ar matuojamą prekę ir norite nurodyti konkretų kiekį, tuome laukelyje "MinKiekis" reikia nurodyti, koks prekės minimalus pardavimo kiekis. PVZ turite dešrą, kurios svoris 1.2kg ir norite visą dešros gabalą parduoti vienu kartu. Tada reikia įvesti taip: įdedate prekės kortelę "dešra", kiekį nurodome 1.2, MinKiekis irgi norodome 1.2, kaina nurodome tokią už kiek norite parduoti (kaina nurodoma vieneto kaina) ir spaudžiate mygtuką, kad sugeneruoti barkodą.

Suvedus visa akcijos prekes, butinai pažymime, kad akcija aktyvi ir ją išsaugome. Akcijų saraše spaudiame printerio mygtuką ir pasirenkame spausdinimo forma "Prekės lipdukas 52.5x29.7cm (akcija su barkodu)", kad atspausdinti lipdukus.

 

IP address= 44.192.254.173
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
StatCounter - Free Web Tracker and Counter